Site Haritası
BAŞARI GARANTİSİ
Uyguladığımız sistemde sizler için hiçbir risk yok. Çünkü bu güne kadar koçluk yaptığımız tüm öğrencilerimiz arzuladıkları başarıya ulaştılar. Bu yüzden şunu güvenle ve iddialı bir biçimde söyleyebiliriz. Ankara Matematik Özel Dersleri ve Ankara Matematik Hocaları , Ankara Matematik Öğretmenleri arasında BAŞARI GARANTİSİ sözü veren tek eğitim sistemi bizde. Hemen arayın, özel dersinize hemen  başlayın..
AÖF KURSLARI
Günümüz şartlarında hem okuyup hem de çalışmak oldukça zahmetli ve zor olmaktadır. Bu yüzden Anadolu Üniversite'sinin öğrencilere sağladığı Açıköğretim imkanı, birçok öğrencimiz için büyük bir fırsat haline gelmektedir. örgün eğitime göre maddi ve zaman açısından alternatif olan Açıköğretim programları, ilk üniversitenin yanı sıra,  ikinci bir programdan mezun olmak isteyen halihazırdaki üniversite öğrencileri tarafından da tercih edilmektedir. Açıköğretim programlarında matematik kursları, özel bir teknik ile verilmelidir. Öğrenci yüzyüze bir eğitim almadığı için, burada açıköğretim matematik özel ders öğretmenine büyük sorumluluk düşmektedir. Açıköğretim matematik kursları ve diğer açıköğretim matematik özel dersleri ve sözel özel dersleri hakkında bilgi almak için lütfen benimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

Aktif Öğrenim Yöntemleri

Aktif Öğrenim Yöntemlerinin genelini sıfırlama tekniği yazımda sizlerle paylaştım. Aktif öğrenim sağladığımız an, sizler matematik öğrenmeyi öğreniyorsunuz aslında. yani dershanelerde sürü misali  kısıtlı zamanlarda dinlenilen konularla bu iş olmaz. Sizler matematik öğrenmeyi öğrendiğiniz zaman, her türlü zorluğun içinden çıkabilecek hale geliyorsunuz, ve zaman içerisinde de hatalarınız tamamen sıfıra iniyor. Gösterdiğiniz gelişime sizler bile inanamayacaksınız.

http://img2.blogcu.com/images/f/i/r/firasettuba/121864692701__zihin_okuma_makinesi_1_.jpg

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret29113
Tez İstatistiği

Dershanemiz bünyesinde aşağıda yer alan tez istatisiği analizlerin hepsi başarı ile yapılabilmektedir.

"Lisans, yüksek lisans öğrenci tezleri anket hazırlaması, SPSS paket programına anketlerin veri işlemesi yapılır."

Anketlerin istatistiksel analizlerinin raporları yazılır.

Raporlarda sorular arası çapraz tablo (crosstabs), ortalama, varyans hesapları yapılır.
İsteğe göre pasta ve sütun grafikleri çizilir.
 
Araştırmanın konusuna göre istenen sorulara paremetrik ve non-paremetrik testler uygulanır.
 
(t-Testi , z- Testi, K-S Testi, Ki-Kare Testi, F testi (ANOVA, MANOVA), Güvenirlik Analizi, Geçerlilik Testi, Güven Aralığı, Cox-regresyon Analizi, Kaplan Meier, Yaşam Tablosu, Roc Eğrisi, Zaman Serisi, Uyum Analizi, Faktör Analizi)
KURSLARIM

Her türlü Matematik Kursu alanında sizlerleyim...

ANKARA ÖZEL YGS-LYS KURSU

KPSS KURSU

ALES KURSU

SBS KURSU